Przyjedź pociągiem do Szreniawy na Jarmark Wielkanocny! RSS feed

Przyjedź pociągiem do Szreniawy na Jarmark Wielkanocny!

Wspólnie z Muzeum Rolnictwa w Szreniawie zapraszamy do odwiedzenia Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia.

Podczas Jarmarku Wielkanocnego tradycyjnie będzie mona przyjrzeć się pracy twórców ludowych i rzemieślników z różnych regionów kraju oraz zakupić ich wyroby, a także poznać zwyczaje i obrzędy ludowe związane ze zbliżającymi się świętami oraz wiosną. Szreniawska scena na placu głównym dostarczy naszym gościom wielu wrażeń muzycznych i emocji związanych z konkursami dla publiczności. Stanowiska handlowe i gastronomiczne rozlokowane będą na terenie całego Muzeum.

Szczegóły na stronie Muzeum: http://www.muzeum-szreniawa.pl/imuzeum/web/app.php/vortal/jarmark_wielkanocny.html 

 

W niedzielę 14 kwietnia zachęcamy do przybycia jednym z dodatkowych pociągów Kolei Wielkopolskich, które będą kursować na trasie Poznań – Szreniawa – Poznań w specjalnej cenie 5 zł w obie strony (oferta dotyczy wyłącznie pociągów dodatkowych poza połączeniami regularnymi).
Bilety do nabycia w kasach dworcowych lub u konduktora w dniach imprezy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej atrakcyjnej promocji.

Poniżej rozkład jazdy pociągów dodatkowych:Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.