Akcja propagująca bezpieczeństwo na dworcu Poznań Główny RSS feed

Akcja propagująca bezpieczeństwo na dworcu Poznań Główny

Bezpieczeństwo naszych Pasażerów przede wszystkim. Każdego dnia przewozimy naszych Pasażerów w pociągach z defibrylatorami, w które wyposażyliśmy, jako pierwsi wśród przewoźników kolejowych, nasze wszystkie pociągi.

2 kwietnia Spółka aktywnie uczestniczyła w zorganizowanej na szeroką skalę przez Policję akcji związanej z bezpieczeństwem na temat: „Narkotyki i dopalacze – zło, które wciąga młodzież”. Obecność mediów oraz władz wojewódzkich nadała wydarzeniu wysoką rangę. Bliski jest nam każdy obecny oraz potencjalny Pasażer, a przez swoją obecność wskazywaliśmy, że warto poświęcać czas na wiele różnych aktywności, które są o wiele ciekawsze i dają lepsze perspektywy – niż dopalacze. Jesteśmy z Wami – a Wy pozostańcie z nami.

Życzymy Dobrych i Ciekawych Podróży.

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.