Zapraszamy na Targi Edukacyjne w Poznaniu RSS feed

Zapraszamy na Targi Edukacyjne w Poznaniu

Targi Edukacyjne na MTP – to już XXIII edycja – 1 -3.03.2019 r. – wstęp bezpłatny.

Zespół Szkół Komunikacji w poznańskich Targach Edukacyjnych uczestniczy od samego początku, czyli od 1996 roku; Koleje Wielkopolskie, współpracujące z ZSK od 2015r. są obecne już piąty raz.
Celem uczestnictwa szkoły w Targach Edukacyjnych jest zaprezentowanie jej dorobku i poinformowanie przyszłych uczniów oraz rodziców o warunkach i możliwości uczenia się w ZSK. ZSK to zarówno Technikum Komunikacji (4 klasy technik informatyk, 2 klasy technik automatyk i 1 klasa (po 14 uczniów) technik elektroenergetyk i technik elektronik), jak i w XXXII Liceum Ogólnokształcącym (klasa prozdrowotna, klasa komunikacji interpersonalnej i klasa informatyczna). Od 2015r. roku jednym z zawodów możliwych do zdobycia jest technik elektroenergetyk, dający możliwość zostania maszynistą nowoczesnych, spalinowych i elektrycznych zespołów trakcyjnych.

Wszystkie tworzone klasy są dla uczniów absolwentów szkoły podstawowej lub dawnych szkół gimnazjalnych, czyli 6 klas licealnych.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.