Mali Kolejarze RSS feed

Mali Kolejarze

W niecodzienny sposób postanowili zadbać o swoich najmłodszych pasażerów pracownicy Kolei Wielkopolskich. Obchodzony w dniu 25 listopada „Dzień Kolejarza” stał się do tego dobrym pretekstem. Przedszkolacy, zerówkowicze i pierwszoklasiści ze szkoły podstawowej nr 2 w Kościanie, podczas godzinnej  prelekcji, dowiedzieli się prawie wszystkiego o Kolei. Słowo prawie jest o tyle istotne, gdyż w morzu pytań, spostrzeżeń i podpowiedzi, jakie zadawali najmłodsi nie wszystkie wątpliwości dało się wyjaśnić, a i sami pracownicy Kolei dowiedzieli się, że świat pociągów i parowozów może wyglądać inaczej.

Było o bezpieczeństwie i rozkładach jazdy, a mundury naszych pracowników dopełniły powagę chwili, nie zabrakło pociągów, „prawdziwych” bo mknących po szynach rozłożonych na miękkim dywanie sali lekcyjnej. Konkluzją tej wizyty powinno być zatem stwierdzenie, że przyszłość kadrowa w Kolejach wygląda optymistycznie.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.