Zielone Wzgórza – skorzystaj z nowego automatu biletowego RSS feed

Zielone Wzgórza - skorzystaj z nowego automatu biletowego

Z przyjemnością informujemy, że dzięki inicjatywie Kolei Wielkopolskich na stacji Zielone Wzgórza postawiony został stacjonarny automat biletowy. Jesteśmy przekonani, że usprawni to znacznie zakup biletów na przejazdy pociągami.

To drugi, po Wągrowcu, biletomat na linii Poznań – Gołańcz. Zachęcamy do kupowania biletów w prosty sposób za pomocą automatu na stacji! Automaty stacjonarne są łatwe w obsłudze, czynne całą dobę i umożliwiają płatność gotówką lub kartą. W urządzeniu na stacji Zielone Wzgórza można zakupić bilety jednorazowe i miesięczne na wszystkie pociągi Kolei Wielkopolskich.

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.