Widowisko „Światło i Dźwięk” na Dworcu Letnim w Poznaniu. RSS feed

Widowisko "Światło i Dźwięk" na Dworcu Letnim w Poznaniu.

W sobotę 6 października bawiliśmy się wspólnie z mieszkańcami Wielkopolski na widowisku „Światło i Dźwięk” na Dworcu Letnim w Poznaniu. Widowisko odbyło się w ramach projektu „Koleje Wolności 1918-2018”, który był dedykowany dla uczniów. Na pokładach pociągów prowadzone były żywe lekcje historii. Nauczyciele i rekonstruktorzy przybliżali im historię wielkopolskiego zrywu niepodległościowego.

Specjalne pociągi retro to wspólna inicjatywa Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Kolei Wielkopolskich, Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, Parowozowni Wolsztyn oraz Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wpisuje się w przygotowania do 100. rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

 

 

 

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.