Nowa infolinia dla pasażerów Kolei Wielkopolskich RSS feed

Nowa infolinia dla pasażerów Kolei Wielkopolskich

W trosce o zapewnienie jak najlepszej obsługi podróżnych, od 1 września 2018 roku uruchomiona została nowa infolinia dla pasażerów Kolei Wielkopolskich.

 
Nowa infolinia będzie czynna codziennie przez 24 godziny na dobę pod nowym numerem telefonu: 19757. Dostępna będzie na terenie całego kraju i sieci wszystkich operatorów telefonicznych.  

Opłata za połączenie to 1,29 zł brutto za każdą rozpoczętą minutę połączenia dla abonentów TK Telekom, koszt połączenia z innych sieci jest zgodny z cennikiem operatora.

Zachęcamy do korzystania z nowej infolinii w celu uzyskania niezbędnych informacji związanych z podróżą pociągami naszej spółki.

Więcej informacji na stronie www.infoliniakolejowa19757.pl

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.