Festiwal Akademia Gitary 2018 – przyjedź pociagiem na Happening Gitarowy RSS feed

Festiwal Akademia Gitary 2018 - przyjedź pociagiem na Happening Gitarowy

Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Akademia Gitary! Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie na wakacje niż podróże i muzyka? 26 sierpnia, w dniu Happeningu Gitarowego wszystkim uczestnikom z okolicznych miejscowości zostaną udostępnione darmowe bilety do Poznania! Aby skorzystać z promocji, wystarczy mieć przy sobie bilet, który otrzymacie po wypełnieniu formularza zapisu na stronie internetowej www.akademiagitary.pl/happening i… gitarę lub ukulele. 

Happening Gitarowy to wydarzenie, które od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Nie mogło go zabraknąć także w trakcie tegorocznej edycji festiwalu. Tym razem w ostatnią niedzielę sierpnia Wolny Dziedziniec przy poznańskim Urzędzie Miasta wypełni się miłośnikami nie tylko sześciu, ale i czterech strun. Amatorzy gitary i ukulele wspólnie wykonają utwór Zbyszka Wodeckiego ,,Zacznij od Bacha”. Happening poprowadzą muzycy Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele, po czym zagrają dla wszystkich koncert. 

Jak co roku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji „Pociagiem na Happening Gitarowy”. Wystarczy wypełnić formularz DARMOWY DOJAZD i wybrać dowolną stację w Wielkopolsce, z której można dojechać do Poznania Kolejami Wielkopolskimi. 

Szczegóły na stronie: www.akademiagitary.pl/happeningWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.