Wspieramy uczestników Festiwalu w Jarocinie – skorzystaj z promocji na przejazd pociągami! RSS feed

Wspieramy uczestników Festiwalu w Jarocinie – skorzystaj z promocji na przejazd pociągami!

Od 13 do 15 lipca potrwa tegoroczna edycja Jarocin Festiwal. Z inicjatywy Stowarzyszenia Metropolia Poznań, w ramach systemu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej na ten czas wprowadzone zostaną specjalne warunki przejazdu dla uczestników imprezy.

Specjalna oferta będzie skierowana dla uczestników Festiwalu posiadających trzydniowy karnet wstępu na Jarocin Festiwal 2018 lub opaskę dodawaną do karnetu, które upoważniają do:
• przejazdu w relacji Poznań Gł. – Jarocin, w pierwszych dwóch dniach rozpoczęcia Festiwalu tj. 13 i 14 lipca br. z rabatem 30%;
darmowego przejazdu w relacji Jarocin – Poznań Gł. pociągiem specjalnym w dniu zakończenia Festiwalu tj. 16 lipca br. o godzinie 2:04;

na podstawie 3-dniowego karnetu lub opaski.

Oferta dotyczy wyłącznie taboru Kolei Wielkopolskich – operatora Poznańskiej Kolei Metropolitalnej.

Rozkład jazdy specjalnego festiwalowego pociągu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, który będzie podstawiony w dniu 16 lipca br. dla uczestników Jarocin Festiwal 2018:

Pobierz szczegółowe warunki taryfowe (plik .PDF)

Festiwal w Jarocinie 2018 to 3 dni, 4 sceny, ponad 50 koncertów i wydarzeń. Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018. Bohaterem tegorocznego motywu na Festiwalu w Jarocinie będzie Johnny Rotten – wokalista Sex Pistols i Public Image Limited. Na czterech scenach usytuowanych w centralnych punktach miasta wystąpi kilkudziesięciu artystów. Nie zabraknie też Rytmów Młodych – legendarnego konkursu dla debiutantów, w jury którego zasiądzie w tym roku m.in. Katarzyna Nosowska, laureatka Rytmów w roku 1992.

Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji w Jarocinie, który później przyjął nazwę Festiwal Muzyków Rockowych – powstał w najbardziej popularnej formie w 1980 roku z inicjatywy Waltera Chełstowskiego, chociaż festiwale muzyczne odbywały się tutaj już od 1970 roku. Dość długo był największym festiwalem muzyki młodzieżowej, głównie rockowej w państwach Bloku wschodniego.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.