Jedź na Koronację Królewską w Gnieźnie z Kolejami Wielkopolskimi, bilet powrotny otrzymasz za darmo! RSS feed

Jedź na Koronację Królewską w Gnieźnie z Kolejami Wielkopolskimi, bilet powrotny otrzymasz za darmo!

28 i 29 czerwca plac u stóp gnieźnieńskiej katedry zamieni się we wczesnośredniowieczne grodzisko. Odbywający się w tym miejscu już od kilkunastu lat Festiwal Kultury Słowiańskiej „Koronacja Królewska” to punkt centralny Królewskiego Festiwalu Artystycznego oraz jedna z największych imprez historycznych w Polsce.

Tematem tegorocznej odsłony będą kobiety epoki Piastów. Czasy pierwszej polskiej dynastii pełne są postaci niesamowitych, silnych kobiet, które miały realny wpływ na bieżącą politykę i kształt ówczesnej Europy. 

Z tej okazji mamy dla Was mega promocję, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem już podczas poznańskiego AirShow! Każdy kto w sobotę 28 lipca wybierze się pociągiem Kolei Wielkopolskich do Gniezna, otrzyma od nas na wykorzystanym  bilecie jednorazowym okazjonalny stempel, który uprawni do nieodpłatnego przejazdu powrotnego. By uzyskać stempel należy nas odwiedzić na naszym stoisku na Placu świętego Wojciecha.

Zanim skorzystasz z oferty zapoznaj się z warunkami, pobierz plik PDF: Warunki i zasady korzystania z oferty specjalnej

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie oraz na pokłady naszych pociągów!

Więcej informacji o przygotowanym na ten rok programie można znaleźć się na stronie www.KoronacjaKrolewska.plWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.