„Orzeł i Krzyż – Niepodległa” i Park Dzieje – zobacz wielkie widowisko plenerowe i poczuj klimat dawnych czasów wspólnie z Kolejami Wielkopolskimi. RSS feed

„Orzeł i Krzyż – Niepodległa” i Park Dzieje – zobacz wielkie widowisko plenerowe i poczuj klimat dawnych czasów wspólnie z Kolejami Wielkopolskimi.

Wzorem lat poprzednich zapraszamy do Murowanej Gośliny na widowisko historyczne „Orzeł i Krzyż Niepodległa”. Zainteresowani wydarzeniem, które odbywa się w wakacyjne piątki i soboty i rozpoczyna się o 21:30, mogą wybrać się do Murowanej Gośliny (przystanek Zielone Wzgórza) pociągiem regularnego kursowania. Umożliwiamy również powrót po zakończeniu widowiska – uruchomiliśmy bowiem dodatkowy pociąg, który wyrusza o godzinie 23:55 ze stacji Zielone Wzgórza we wszystkie dni, kiedy odbywa się przedstawienie.

Bilet TAM i POWRÓT kosztuje tylko 5 zł (promocja obowiązuje w dniu  trwania imprezy od godziny 17:00)

– W Murowanej Goślinie odbędzie się siedem nocnych spektakli w piątki i soboty od 29 czerwca do 14 lipca.

 

Widowiska „Orzeł i Krzyż” grane są już trzeci sezon i dotychczas zobaczyło je ponad 30 tysięcy widzów. – W tym roku w scenariuszu przenosimy akcenty na odzyskanie niepodległości. Pojawia się nowa duża scena z hymnem narodowym i wielką flagą biało-czerwoną podkreślającą powagę, dumę i radość z odzyskanej niepodległości. Wykorzystujemy też zupełnie nowe środki wyrazu, takie jak umiejętności akrobatyczne. Więc nawet jeśli ktoś już widział widowisko w poprzednich latach, wciąż ma szansę przeżyć coś nowego – mówi Tomasz Łęcki, prezes Stowarzyszenia Dzieje i pomysłodawca widowisk historycznych w Murowanej Goślinie.   

Bilety na „Orzeł i Krzyż – Niepodległa” i do parku historycznego można kupić na stronie www.ParkDzieje.pl

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.