Bilety na pociąg specjalny Blues Express już dostepne! RSS feed

Bilety na pociąg specjalny Blues Express już dostepne!

Już 7 lipca kolejna edycja festiwalu Blues Express. Koleje Wielkopolskie zapraszają na pokład pociągu, który wyruszy do Zakrzewa z Dworca Letniego w Poznaniu.

Bilety w taryfie specjalnej na pociąg Blues Express są dostępne od 23 czerwca br. we wszystkich kasach prowadzących sprzedaż na przejazdy pociągami Kolei Wielkopolskich (tj. kasach KW, POLREGIO, PKP Intercity, Kolei Mazowieckich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście) oraz w dniu wyjazdu na pokładzie pociągu (bez dopłaty).
Aby sprawdzić ceny biletów na pociąg Blues Express pobierz plik: Tabele opłat

 

 

Blues Express to jedyny w swoim rodzaju festiwal łączący bluesa z koleją. Od ponad dwudziestu lat najważniejszym elementem całego wydarzenia jest przejazd specjalnego pociągu, który ma na celu nie tylko doskonałą zabawę ale przede wszystkim promocję muzyki bluesowej. 

Na dworcach zagrają:

– STARA SZKOŁA – Dworzec Letni w Poznaniu
– BLUESKA BLUES BAND – Krzyż
– BLUES JUNKERS – Trzcianka
– TORTILLA – Piła
– CHERRIES IN SKI – Krajenka
– MOSCOW BEATBALLS – Złotów
– HIGHWAY – Zakrzewo

Szczegóły na stronie Blues Express

Serdecznie zapraszamy!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.