Zapraszamy na Dzień Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

Zapraszamy na Dzień Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi

Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku nie zapominamy o najmłodszych podróżnikach i zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka!
Podobnie jak rok temu, zapraszamy pociechy wraz z opiekunami na wycieczkę pociągiem Kolei Wielkopolskich do Szreniawy, gdzie w Muzeum Rolnictwa czeka na wszystkich całe mnóstwo atrakcji!

W niedzielę, 20 maja spotykamy się na Dworcu Letnim w Poznaniu, skąd wyruszy specjalny pociąg do Szreniawy. Wyjazd z Poznania o 11:07, powrót ze Szreniawy o 15:00.
A co najważniejsze – udział w imprezie jest całkowicie darmowy!

Bezpłatne zaproszenie odbierzesz w kasie biletowej na Dworcu Letnim w Poznaniu od środy (tj. 9.05) do czwartku (tj. 17.05). Upoważniać ono będzie do przejazdu pociągiem oraz wejścia do Muzeum i uczestnictwa w Festynie Zielonoświątkowym. Uwaga! Jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 zaproszeń.

W programie imprezy m.in:
• quiz muzealny,
• przejażdżka wagonetką,
• konkursy sprawnościowe dla dzieci/ i lub dorosłych,
• przejażdżki na kucyku.

Sprawdź, co oferuje Muzeum w Szreniawie: www.muzeum-szreniawa.pl.

*Liczba miejsc ograniczona*Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.