Poznańska Kolej Metropolitalna (PKM) RSS feed

Poznańska Kolej Metropolitalna (PKM)

PKM dodaj do ulubionych… inicjatyw transportowych jakie swoim zasięgiem już w przyszłym roku obejmą sporą część mieszkańców aglomeracji poznańskiej, podróżujących koleją w promieniu ca. 50 km od Poznania.  Większa ilość połączeń, więcej składów pociągów, wybrane połączenia w godzinach szczytu co 30 minut. To wszystko w przyszłym roku na trasach do Jarocina, Wągrowca, Nowego Tomyśla i Grodziska Wlkp. więcej na www.aglomeracja.poznan.pl . Uczestnicy projektu gminy  i powiaty położone wzdłuż linii kolejowych poznańskiego węzła kolejowego, właśnie podpisały (11.grudnia w Urzędzie Marszałkowskim) stosowne porozumienie, którego  efektem będzie wprowadzenie I etapu PKM w 2018 roku zaplanowanego na początek marca.

Przyglądamy się, trzymamy kciuki, jesteśmy gotowi, będziemy tam z Wami, pasażerami  i mieszkańcami Wielkopolski a w szczególności Aglomeracji Poznańskiej.

 

mapka Poznańskiej Kolei MetropolitalnejWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.