Zmiana terminu zakończenia prac remontowych na odcinku Rakoniewice – Wolsztyn RSS feed

Zmiana terminu zakończenia prac remontowych na odcinku Rakoniewice - Wolsztyn

U W A G A!
Z powodu przedłużenia prac remontowych prowadzonych przez PKP PLK S.A. na odcinku Rakoniewice – Wolsztyn prowadzona obecnie na tej trasie autobusowa komunikacja zastępcza będzie kursowała do 15 września 2017 r.

Odjazdy autobusów tak jak dotychczas – spod przystanku kolejowego Rakoniewice oraz dworca kolejowego w Wolsztynie. W Rostarzewie i Tłokach przystanek zastępczej komunikacji autobusowej zlokalizowany będzie w ciągu drogi krajowej nr 32.

Autobusy będą skomunikowanie z pociągami. Prosimy pamiętać, że w autobusach komunikacji zastępczej nie ma możliwości przewozu rowerów na w/w odcinku.

Za utrudnienia przepraszamy.
 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.