Akademia Gitary zaprasza na Kolejowe granie w banie RSS feed

Akademia Gitary zaprasza na Kolejowe granie w banie

Akademia Gitary: festiwal to ponad 100 wydarzeń przez 5 tygodni w 50 miejscach. Ten festiwal to coś więcej niż tylko zestaw muzycznych wydarzeń, których latem możemy naliczyć wiele. Każdego lata festiwal dociera z sześcioma strunami do kilkudziesięciu miejsc Wielkopolski, co czyni go jedynym w Europie tej rangi wydarzeniem muzycznym z gitarą na pierwszym planie. Organizatorami Akademii Gitary są Stowarzyszenie Wielkopolan Bona Fide oraz agencja Good Taste Production.

Podobnie, jak w latach poprzednich, zapraszamy do wspólnej zabawy i zachęcamy uczestników do zabrania gitary na pokłady naszych pociągów!

 

27 sierpnia Stary Rynek w Poznaniu znów wypełni się miłośnikami 6 strun, którzy wspólnie zagrają utwór happeningowy. A będzie nim w tym roku „Every Breath You Take” z repertuaru The Police. A po happeningu – koncert zespołu Pilichowski Band.  Happening Gitarowy to wydarzenie, które od kilku lat cieszy się ogromną popularności. Inicjatywa, która rozpoczęła się od spontanicznego spotkania uczestników festiwalowego Kuru Mistrzowskiego na schodach pod poznańskim ratuszem, urosła do jednego z największych letnich wydarzeń muzycznych. Podczas Happeningu zagrać może każdy! Wystarczy niewiele – gitara klasyczna, elektryczna, ukulele… i dobre chęci. 

Dzięki współpracy z Kolejami Wielkopolskimi każdy uczestnik happeningu może skorzystać z promocji „Pociagiem na Happening Gitarowy”. Wystarczy wypełnić formularz DARMOWY DOJAZD i wybrać dowolną stację w Wielkopolsce, z której można dojechać do Poznania Kolejami Wielkopolskimi. Nie trać czasu i pieniędzy – skorzystaj z promocji! Szczegóły na stronie http://akademiagitary.pl/pl/happening/Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.