Zapoznaj się z Regulaminem przewozu Zastępczą Komunikacją Autobusową na odcinku Poznań – Konin oraz Września – Konin RSS feed

Zapoznaj się z Regulaminem przewozu Zastępczą Komunikacją Autobusową na odcinku Poznań - Konin oraz Września - Konin

12 czerwca rozpocznie się remont trasy kolejowej Poznań – Warszawa (E-20). Koleje Wielkopolskie podejmą się organizacji transportu zastępczego na trasie Konin – Września – Konin oraz Konin – Poznań – Konin.

Szczegółowe informacje odnośnie organizacji Autobusowej Komunikacji Zastępczej znajdują się we wpisie: Autobusowa Komunikacja Zastępcza na odcinku Konin – Poznań – Konin oraz Konin – Września – Konin od 12 czerwca 2017

Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem przewozu Autobusową Komunikacją Zastępcza na trasie Konin – Września – Poznań oraz Konin – Poznań – Konin

 

Do najważniejszych wskazań regulaminu należą następujące punkty:

  • Pasażerowie zobowiązani są wejść do pojazdu przednimi drzwiami oznaczonymi napisem „WEJŚCIE”, wysiadać natomiast mogą wszystkimi drzwiami w pojeździe za wyjątkiem pierwszych znajdujących się od strony kierowcy autobusu. Nie dotyczy osób niepełnosprawnych, wsiadających do pojazdu z wózkiem dziecięcym lub inwalidzkim oraz innych uzasadnionych przypadków.

 

  • W przypadku posiadania dużego bagażu ręcznego, Podróżny powinien zgłosić się do kierowcy na przystanku początkowym z takim wyprzedzeniem, uwzględniającym czas na dokonanie niezbędnych czynności, np. wniesienie i zabezpieczenie bagażu w schowku pojazdu, aby umożliwić planowe (zgodne z rozkładem jazdy) uruchomienie pojazdu.

 

  • Podróżny może nabyć bilet na przejazd/przewóz przed rozpoczęciem przejazdu w jednym z dostępnych kanałów sprzedaży biletów: w kasach biletowych Przewoźnika oraz w wybranych kasach innych przewoźników, w Stacjonarnych Automatach Biletowych, przez Internet za pośrednictwem systemu IKW, przez telefon komórkowy za pośrednictwem systemu SkyCash.

 

  • Bilety na przejazd/przewóz należy nabywać od i do Stacji kolejowych (na dotychczasowych zasadach).


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.