Pociągiem na widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie RSS feed

Pociągiem na widowisko "Orzeł i Krzyż" w Murowanej Goślinie

Logo wydarzenia Orzeł i Krzyż

 

Wzorem lat poprzednich zapraszamy do Murowanej Gośliny na widowisko historyczne „Orzeł i Krzyż”. Zainteresowani wydarzeniem, które odbywa się w wakacyjne piątki i soboty i rozpoczyna się o 21:30, mogą wybrać się do Murowanej Gośliny pociągiem regularnego kursowania. Umożliwiamy również powrót po zakończeniu widowiska – uruchomiliśmy bowiem dodatkowy pociąg, który wyrusza o godzinie 23:28 ze stacji Murowana Goślina we wszystkie dni, kiedy odbywa się przedstawienie.

Zobacz szczegółowy rozkład jazdy.

Bilet TAM i POWRÓT kosztuje tylko 5 zł.

Widowisko „Orzeł i Krzyż” to niezwykła, pełna emocji i zadumy podróż przez historię Polski od czasów założenia państwa polskiego, przez chrzest i nadanie korony Bolesławowi Chrobremu, aż po triumfy husarii, powstanie Solidarności i przesłanie Jana Pawła II. Szczególny akcent jego twórcy kładą na odzyskanie przez Polskę niepodległości. Historia odgrywana jest przez ponad trzystu wolontariuszy na przestrzeni wielkości sześciu piłkarskich boisk, z wykorzystaniem natury, wzniesień i stawów, na wielu planach, zarówno tuż przed mieszczącą 1800 widzów trybuną, jak i w odległości nawet stu metrów, na co pozwala malowanie światłem, wykorzystanie ognia i fajerwerków.

NAJBLIŻSZE TERMINY WIDOWISKA „ORZEŁ i KRZYŻ”

23  i 24 czerwca
30 czerwca i 1 lipca
7 i 8 lipca
14 i 15 lipca
21 i 22 lipca
28 i 29 lipca

 

Plakat reklamowy wydarzenia Orzeł i Krzyż - powiększ obrazWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.