Ogłaszamy KONKURS! Kupuj przez Internet i wygrywaj cenne nagrody! RSS feed

Ogłaszamy KONKURS! Kupuj przez Internet i wygrywaj cenne nagrody!

Nie lubisz stać w kolejce i kupujesz bilety przez Internet? To już wiesz, ile czasu oszczędzasz. Teraz możesz zyskać więcej! Nagradzamy naszych pasażerów, którzy korzystają z nowych technologii i zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie!

 

Zrób ciekawe zdjęcie w miejscowości, z której dojeżdżasz pociągiem Kolei Wielkopolskich
i wygraj laptop, tablet lub słuchawki bezprzewodowe!

Pamiętaj! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że posiadasz bilet okresowy (tygodniowy, miesięczny lub kwartalny) na przejazd pociągiem Kolei Wielkopolskich na dowolnej trasie zakupiony przez Internet w terminie od 1.01.2017 r. do 30.06.2017 r.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres e-mail: reklama@koleje-wielkopolskie.com.pl do 30 czerwca 2017 r. (każdy może przesłać tylko jedno zdjęcie). Wraz ze zdjęciem wyślij nam skan swojego biletu internetowego na przejazd pociągami. 5 lipca zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursowej na stronie www.wielkopolskie.naszemiasto.pl, a następnie poddane głosowaniu odwiedzających galerię. Trzech uczestników, których zdjęcia otrzymają najwięcej głosów zostanie zwycięzcami konkursu.

Kupowanie przez Internet teraz opłaca się jeszcze bardziej!

Przeczytaj Regulamin konkursu (plik .PDF)

 



Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.