Mateusz Szymański nominowany do Człowieka Roku 2016 wg Głosu Wielkopolskiego. RSS feed

Mateusz Szymański nominowany do Człowieka Roku 2016 wg Głosu Wielkopolskiego.

Trwa właśnie głosowanie w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski na Człowieka Roku 2016! Miło nam poinformować, że jedną z osób, która otrzymała nominację jest maszynista Kolei Wielkopolski – pan Mateusz Szymański.
Aby zagłosować należy wysłać sms w treść wpisując przypisany mu kod.
Mateusz Szymański – wyślij sms o treści CZR.14 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

poniżej krótki opis, skąd pan Mateusz w gronie nominowanych. 🙂

Mateusz Szymański, mieszkaniec Kowanówka, bohaterski maszynista, który dzięki szybkiej reakcji uratował życie 100 pasażerów szynobusu. Pisano o nim na całym świecie. W maju Mateusz prowadząc pociąg zauważył na torach ciężarówkę, przewożącą drewno. Maszynista miał kilka sekund na reakcje. Włączył hamulec awaryjny i przebiegł wzdłuż przedziałów, krzycząc, aby wszyscy pasażerowie położyli się na podłogę. Dzięki temu w wypadku nikt nie ucierpiał. Mateusz za swoją postawę otrzymał w czerwcu honorowe wyróżnienie od burmistrza Obornik, a w listopadzie odebrał nagrodę w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa na kolei.

Link do artykułu:
http://oborniki.naszemiasto.pl/artykul/trwa-glosowanie-na-czlowieka-roku-2016,3976652,art,t,id,tm.htmlWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.