Koleje Wielkopolskie dla WOŚP RSS feed

Koleje Wielkopolskie dla WOŚP

Koleje Wielkopolskie z przyjemnością po raz kolejny przyłączają się do wspólnego „grania” z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Każdy chętny do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu będzie mógł wylicytować na stronie aukcje.wosp.org.pl

 

Banner promujący 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

25. Finał WOŚP odbywać się będzie pod hasłem „dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Z myślą o szczytnym celu, Koleje Wielkopolskie ponownie dają wyjątkową szansę na zamieszczenie spersonalizowanych życzeń z okazji obchodzonych w lutym Walentynek na monitorach LCD zainstalowanych w pociągach spółki. Ten pomysł przyjęty został z dużym entuzjazmem już w zeszłym roku. Obecnie informacje na monitorach wyświetlane są w postaci animowanego filmu, a więc także wylicytowane życzenia będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Życzenia będą wyświetlane przez cały tydzień od 13 do 19 lutego we wszystkich naszych pociągach wyposażonych w monitory.

Zwycięzca licytacji będzie miał jedynie za zadanie przesłać na adres reklama@koleje-wielkopolskie.com.pl swoje życzenia (20-25 słów) oraz wybrane zdjęcia, bądź grafiki. My natomiast zajmiemy się przygotowaniem animacji według otrzymanych wskazówek. Ważne jest, aby materiały zostały przesłane do 6 lutego 2017 r.

Licytować można już teraz:

Licytacja życzeń walentynkowych na monitorach 1

Licytacja życzeń walentynkowych na monitorach 2

 

Dodatkowym naszym wkładem w zbiórkę pieniędzy na działalność Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest przekazanie dwóch wyjątkowych zestawów gadżetów firmowych z logo Kolei Wielkopolskich, które nie są dostępne w sprzedaży!

W skład zestawu wchodzą: kalendarz ścienny i biurkowy na 2017 rok, lunchbox, kamizelka odblaskowa, brelok w kształcie pociągu ELF, książeczka z zagadkami dla dzieci i kredki, pendrive, długopis, podkładki korkowe pod kubek, magnes na lodówkę, chusteczki czyszczące, ściereczka do okularów oraz ogrzewacz do rąk.

W niedzielę 15 stycznia zachęcamy do licytacji stacjonarnej jednego z zestawów! Drugi zestaw można wylicytować w Internecie:

Licytacja zestawu gadżetów z logo Kolei Wielkopolskich

 

Przedmioty przekazane na licytację dla WOŚPWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.