Utrudnienia w ruchu kolejowym RSS feed

Utrudnienia w ruchu kolejowym

UWAGA!

Informujemy, że w związku z rozpoczętymi w dniu dzisiejszym pracami PKP PLK S.A. nad aktualizacją systemu komputerowego, który odpowiada za sterowanie ruchem kolejowym  na stacji Poznań Główny w dniach 9-12 grudnia możliwe są utrudnienia w kursowaniu pociągów na następujących odcinkach:

  • Czempiń – Luboń
  • Luboń – Poznań Gł.
  • Poznań Gł. – Poznań Wschód

W związku z powyższym mogą wystąpić opóźnienia pociągów Kolei Wielkopolskich od 5 do 30 minut, jak również zmiany peronów odjazdów i przyjazdów pociągów na stacji Poznań Główny.

 

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy starań, aby działania prowadzone przez PKP PLK S.A. w jak najmniejszym stopniu kolidowały z kursowaniem pociągów Kolei Wielkopolskich.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.