Pamiętaj – 11 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy RSS feed

Pamiętaj - 11 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy

Przypominamy, że 11 grudnia 2016 roku wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Również w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Wielkopolskich pojawią się pewne zmiany.

Na trasie z Poznania do Zbąszynka poprawione zostały terminy kursowania, zgodnie z sugestiami naszych Pasażerów, powinno to uprościć i ułatwić dojazd do szkół, uczelni i pracy.

Na trasie do Wolsztyna niektóre pociągi będą pokonywały swoje trasy w krótszym czasie. Ponadto zmianie uległy godziny kursowania pociągów, tak aby lepiej dostosować ofertę przewozową do oczekiwań Klientów.

Na trasie do Wągrowca i Gołańczy zmianom uległy czasy przejazdu oraz godziny dowozu Pasażerów do aglomeracji poznańskiej i powrotów do domów. Współpraca z Samorządami pozwala na ujednolicenie zintegrowanych planów komunikacyjnych powiązanych z kursowaniem pociągów Kolei Wielkopolskich, samorządy gminne coraz częściej tworzą rozkłady jazdy lokalnego transportu drogowego w taki sposób, aby zapewnić Naszym Klientom dojazd do i z stacji kolejowych.

Dla Pasażerów podróżujących na linii gnieźnieńskiej godziny przejazdów pociągów zostały jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb związanych z dotarciem do pracy i szkół.

Na linii do Kutna najważniejszą zmianą jest cykl kursowania pociągów, który został dostosowany na podstawie wniosków składanych przez Pasażerów dotyczących godzin przyjazdu do miejsc pracy i nauki w Poznaniu, oraz powrotów do domów.

Zwracamy też szczególną uwagę na dokładne sprawdzenie godzin odjazdu pociągów, którymi Państwo regularnie kursują, ponieważ pojawiają się kilku- i kilkunastominutowe zmiany.

Nowe rozkłady jazdy na wszystkich liniach dostępne są w zakładce Liniowe rozkłady jazdy.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.