Na Poznań Game Arena pociągiem Kolei Wielkopolskich RSS feed

Na Poznań Game Arena pociągiem Kolei Wielkopolskich

Już w najbliższy weekend, w dniach od 21 do 23 października 2016 r. odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej – Poznań Game Arena. Niezmiernie miło nam poinformować, że Koleje Wielkopolskie sp. z o. o. jest Partnerem Wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zachęcamy do pozostawienia samochodów w garażach i wybranie podróży pociągami Kolei Wielkopolskich. Jest to szansa by uniknąć korków, zaoszczędzić czas i pieniądze, a podróż spędzić w komfortowej i miłej atmosferze.  Rozkład jazdy pociągów dostępny jest w zakładce „Rozkład Jazdy” – „Liniowe rozkłady jazdy”.

Jednocześnie przypominamy, że bilet na przejazd pociągami Kolei Wielkopolskich można zakupić nie tylko w kasach biletowych ale również za pośrednictwem strony biletywielkopolskie.pl oraz aplikacji SkyCash.

Szczegółowe informacje na temat Poznań Game Arena dostępne są na stronie Organizatora: www.gamearena.pl.

pgaWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.