Wybierz się pociągiem na imprezę „Jesień w domu i zagrodzie. Retro show” w Szreniawie RSS feed

Wybierz się pociągiem na imprezę "Jesień w domu i zagrodzie. Retro show" w Szreniawie

Koleje Wielkopolskie oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie na ciekawe rozpoczęcie jesieni: Jesień w domu i zagrodzie. retro show.

Tematyka związana będzie z pracami wykonywanymi w dawnym gospodarstwie rolnym i domowym po odejściu lata. Przewidziane atrakcje to m. in.: pokazy orki, siewu, przygotowywania przetworów na zimę oraz jazdy zabytkowymi ciągnikami.  Wielbicieli rzemiosła zainteresują zapewne warsztaty tkackie, garncarskie, wikliniarskie. Odbędzie się także degustacja suszonych i zapiekanych owoców oraz innych potraw.

 

Plakat imprezy "Jesień w domu i zagrodzie"

Impreza odbędzie się w niedzielę, 18 września. Początek o godz. 11.00, zakończenie o godz. 17.00. Zapraszamy do skorzystania z dodatkowych pociągów, które uruchamiamy tego dnia.
Rozkład jazdy zamieszczamy poniżej.

Rozkład jazdy pociągów dodatkowych na imprezę "Jesień w domu i zagrodzie"Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.