Skorzystaj z nowego automatu biletowego w Wągrowcu! RSS feed

Skorzystaj z nowego automatu biletowego w Wągrowcu!

Niedawno oddany do użytku został zrewitalizowany dworzec kolejowy w Wągrowcu. Pasażerowie odczuli znaczną poprawę komfortu, obecnie mogą korzystać z wygodniejszych peronów, na platformach pojawiły się tablice z dynamicznym systemem informacji pasażerskiej. Przebudowywane jest również przejścia podziemne pod torami. W ramach inwestycji zainstalowano również windy, które zapewnią dogodny dostęp na perony osobom o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Teraz z przyjemnością informujemy, że dzięki inicjatywie Kolei Wielkopolskich w budynku dworca postawiony został stacjonarny automat biletowy. Jesteśmy przekonani, że usprawni to znacznie zakup biletów na przejazdy pociągami oraz rozładuje kolejki tworzące się przed kasą biletową.

Zachęcamy do korzystania z nowego automatu! Bilety można zakupić do momentu zamknięcia dworca tj. godz. 00:30. Ponowne otwarcie budynku dworca następuje o godz. 3:30.

Reklama automatu biletowego w Wągrowcu

Zdjęcie automatu w budynku dworca w WągrowcuWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.