BILET WĄGROWIECKI – Jeden bilet – więcej możliwości RSS feed

BILET WĄGROWIECKI - Jeden bilet - więcej możliwości

Już od 1 października wchodzi w życie doskonała oferta dla mieszkańców Wągrowca! Bilet Wągrowiecki to bezpłatna komunikacja autobusami Zakładu Komunikacji Miejskiej
w Wągrowcu dla posiadaczy biletu miesięcznego Kolei Wielkopolskich
.

Chcąc być miastem nowoczesnym i przyjaznym nie tylko mieszkańcom, ale także środowisku, musimy zmienić nasz sposób myślenia o transporcie i komunikacji. Wspólny bilet to zachęta do pozostawienia samochodu w garażu i skorzystania z miejskich autobusów – zachęca Krzysztof Poszwa, burmistrz Wągrowca.

Wielu mieszkańców Wągrowca jeżdżąc koleją codziennie do pracy bądź na studia w kierunku Poznania kupuje miesięczny bilet. Jest też całkiem niemało osób, które dojeżdżają do Wągrowca do pracy lub szkoły. Teraz, kupując na stacji bilet kolejowy na kolejny miesiąc, będą mogli zakupić Bilet Wągrowiecki. Taki bilet już od 1 października będzie uprawniał także do darmowych przejazdów autobusami Zakładu Komunikacji Miejskiej.

Kupując Bilet Wągrowiecki zapłacimy tyle samo, co dotychczas przy zakupie miesięcznego biletu kolejowego, nie poniesiemy więc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

UWAGA! Przy zakupie biletu miesięcznego Kolei Wielkopolskich należy zaznaczyć, że chcemy nabyć Bilet Wągrowiecki.

 

Grafika promująca ofertę Bilet WągrowieckiWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.