Dodatkowe pociągi powrotne z widowiska „Orzeł i krzyż” RSS feed

Dodatkowe pociągi powrotne z widowiska "Orzeł i krzyż"

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich entuzjastów historii, którzy w lipcu wybierają się do Murowanej Gośliny na plenerowe widowisko historyczne „Orzeł i krzyż”.

Do Murowanej Gośliny zainteresowani wydarzeniem mogą wybrać się pociągiem regularnego kursowania. Dodatkowo, wzmocnione o dodatkowy skład będą pociągi wyruszające z Poznania o godzinie 20:11.

Zapewniamy też powrót pociągiem, ponieważ uruchamiamy dodatkowe pociągi powrotne ze stacji Murowana Goślina. Będą one wyruszały o godzinie 00:10 każdego dnia, kiedy odbywać będzie się przedstawienie.

Bilet TAM i POWRÓT kosztuje tylko 5 zł.

Rozkład jazdy pociągu powrotnego z wydarzenia Orzeł i Krzyż

 

Widowisko „Orzeł i krzyż” to półtoragodzinną podróż w czasie – od legendy o Lechu, Czechu i Rusie, poprzez początki państwa polskiego, Zjazd Gnieźnieński, aż po wiek XX, które rozpoczyna się po zachodzie słońca. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.parkdzieje.pl

 

Plakt reklamowy widowiska "Orzeł i krzyż"

TERMINY WIDOWISKA „ORZEŁ i KRZYŻ”

30 czerwca / czwartek (PRAPREMIERA)
1 lipca / piątek
2 lipca / sobota
7 lipca / czwartek
8 lipca / piątek
9 lipca / sobota
15 lipca / piątek
16 lipca / sobota
17 lipca / niedziela
21 lipca / czwartek
22 lipca / piątek
23 lipca / sobota

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów Kolei Wielkopolskich na odcinku Poznań – Wągrowiec – Gołańcz znaleźć można w zakładce Liniowe rozkłady jazdy.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.