Na Aerofestival pociągiem Kolei Wielkopolskich RSS feed

Na Aerofestival pociągiem Kolei Wielkopolskich

Już w najbliższy weekend, 28 i 29 maja 2016 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Aerofestival. Niezmiernie miło nam poinformować, że Koleje Wielkopolskie sp. z o. o. jest patronem wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu na Aerofestival pociągami uruchamianymi przez Koleje Wielkopolskie. Rozkład jazdy pociągów dostępny jest w zakładce „Rozkład Jazdy” – „Liniowe rozkłady jazdy”.

Z Dworca Poznań Główny na teren Lotniska Ławica, gdzie odbędą się pokazy będzie można dotrzeć specjalnie uruchomioną na tą okazję linią autobusową nr 131, który wyjeżdża spod Poznań City Center. Autobus kursuje w godzinach od 8:30 do 19:30 – kursy co 8 minut.

Szczegółowe informacje na temat Aerofestivalu dostępne są na stronie Organizatora: http://www.aerofestival.pl/

Aerofestival-1

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.