Fotorelacja z Dnia Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

Fotorelacja z Dnia Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi

W niedzielę, 29 maja po raz kolejny zaprosiliśmy Was i Wasze pociechy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka na terenie Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.

Poranne deszcze nie odstraszyły miłośników udanej zabawy, a dobre humory, które dopisywały już na pokładzie naszego szynobusu, skutecznie odstraszyły chmury. Na miejscu dzieci wraz z dorosłymi wyruszyli na poszukiwania odpowiedzi na pytania quizu rodzinnego, które ukryte były na rozległym terenie Muzeum. Po jego zakończeniu natomiast rozpoczęły się gry i zabawy na placu, każde dziecko znalazło konkurencję dla siebie.

Zabawy było co nie miara, zobaczcie sami!

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.