Dodatkowe pociągi na Festyn Zielonoświątkowy RSS feed

Dodatkowe pociągi na Festyn Zielonoświątkowy

Dodatkowe pociągi Kolei Wielkopolskich na cykliczne wydarzenia organizowane przez Muzeum Rolnictwa w Szreniawie to już nasza tradycja!

Tym razem zapraszamy na Festyn Zielonoświątkowy, który odbędzie się 15 maja 2016 roku w godzinach 10.00-18.00.

Zielone Świątki to w tradycyjnej kulturze ludowej pora obrzędów związanych z pożegnaniem wiosny i przywitaniem lata i towarzyszących temu obrzędów agrarnych. Celem festynu jest utrwalenie tradycji Zielonych Świątek, dlatego też w trakcie festynu czekać będzie na odwiedzających wiele atrakcji oraz występ zespołu ludowego prezentującego dawne zwyczaje związane z tym świętem.

Dodatkowe połączenia na trasie Poznań – Szreniawa – Poznań w promocyjnej cenie 5 zł w obie strony (oferta dotyczy wyłącznie pociągów dodatkowych poza połączeniami rejsowymi). Bilety do nabycia w kasach dworcowych lub u konduktora w dniu imprezy. Ponadto posiadacze biletu kolejowego będą mogli, w tym dniu, zakupić bilet wstępu do muzeum w promocyjnej cenie 7 zł (bilet ulgowy).  

Zachęcamy Państwa do skorzystania z promocji!

Szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie: Muzeum Narodowego Rolnictwa

 

Rozkład jazdy pociągów dodatkowych na Festyn ZielonoświątkowyWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.