Od 1 maja 2016 powiadomienia o utrudnieniach w ruchu pociągów KW tylko przez aplikację KOMUNIKATOR iSMS RSS feed

Od 1 maja 2016 powiadomienia o utrudnieniach w ruchu pociągów KW tylko przez aplikację KOMUNIKATOR iSMS

U W A G A!

Od 1 maja 2016 powiadomienia o utrudnieniach w ruchu pociągów Kolei Wielkopolskich TYLKO przez aplikację KOMUNIKATOR iSMS.

Już od marca 2014 roku posiadacze smartfonów, tabletów czy netbooków nie muszą wysyłać SMS-ów z kodami przypisanymi do interesującej ich trasy. Wtedy to rozbudowaliśmy tradycyjny SMS-owy system informowania podróżnych o nową wersję.

Od 1 maja 2016 roku nasi pasażerowie będą mogli korzystać wyłącznie z aplikacji internetowej. Rezygnacja z pierwszej wersji, opartej o system GSM to krok ku nowym technologiom.

Aby być na bieżąco i otrzymywać wiadomości o utrudnieniach w ruchu pociągów i zmianach w rozkładzie jazdy, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Komunikator iSMS.

Komunikator iSMS ma nieporównywalnie większe możliwości niż system opierający się na wysyłce tradycyjnych SMS-ów. Wiadomość tekstowa przesyłana w formie „chmurki”, która pojawia się na ekranie telefonu nawet wtedy, gdy aplikacja jest wyłączona. Dodatkową funkcją Komunikatora jest możliwość dołączania do wiadomości dokumentów (np. rozkładów jazdy w formacie PDF) i plików multimedialnych. Pobranie, rejestracja i korzystanie z nowej aplikacji są całkowicie bezpłatne.

Aplikację można pobrać pod adresem: http://www.isms.pl/komunikator.html

Szczegóły dotyczące aplikacji w zakładce: Bezpłatny Komunikator iSMSWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.