Mobilizacja na mobilność – stanowisko sprzedaży biletów internetowych na Dworcu Głównym RSS feed

Mobilizacja na mobilność - stanowisko sprzedaży biletów internetowych na Dworcu Głównym

UWAGA! MOBILIZACJA NA MOBILNOŚĆ – ZBIÓRKA NA DWORCU GŁÓWNYM W POZNANIU.

Koleje Wielkopolskie zorganizowały w dniach 28 – 29.04 internetowe stanowisko sprzedaży biletów kolejowych na Dworcu Głównym  w Poznaniu. Celem akcji jest przekazanie mieszkańcom Wielkopolski informacji, że jeszcze nigdy sprzedaż biletów kolejowych nie była tak łatwa, szybka i przyjemna.

Internetowe stanowisko informacyjne stanowi zwieńczenie akcji marketingowej Wielkopolskie Mobilnie przeprowadzanej w dniach 25 – 29.04 przez Koleje Wielkopolskie, w skład której weszły m.in.: kampania promocyjna w radio RMF FM na terenie Wielkopolski, posty  na Facebooku KW , informacje wysyłane  przez komunikator iSMS, zakładki informacyjne wydawane  podróżnym, dołączane do każdego biletu miesięcznego sprzedanego  w kasach biletowych  Dworca Głównego lub przez drużyny konduktorskie, wydawanie zakładek w wybranych pociągach, informacja na 219 monitorach  pociągów KW, banner graficzny na startowej stronie internetowej KW oraz na monitorach w hallu głównym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Wielkopolski i wszystkich podróżników, którzy pragną przygotować się do majówki w naszym regionie.

Stanowisko sprzedaży biletów przez Internet na dworcu głównym w Poznaniu- powiększ zdjęcie

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.