II edycja kampanii „Szacun dla Zawodowców” RSS feed

II edycja kampanii „Szacun dla Zawodowców”

W 2015 roku została podpisana umowa o współpracy między Zespołem Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu a Kolejami Wielkopolskimi.

Logo Zespołu Szkół Komunikacji w PoznaniuBudynek Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu - powiększ zdjęcie

1 kwietnia br. już po raz drugi wspólnie uczestniczyliśmy w II edycji kampanii „Szacun dla Zawodowców”, kampanii, której celem jest promowanie szkolnictwa zawodowego.

Cała akcja i impreza „Arena Zawodów” skierowana jest do poznańskich gimnazjalistów, którzy mają poznać zawody, które mogą stać się ich pasją. Ma szerzyć świadomość, że wykształcenie zawodowe i techniczne ułatwia start na rynku pracy, bo poznańscy gimnazjaliści mają do dyspozycji 20 szkół zawodowych, w których praktykę można zdobyć w 62 profesjach.

Dlatego Koleje Wielkopolskie i Zespół Szkół Komunikacji wspólnie promowali szczególnie kolejowe kierunki kształcenia w zawodach:

  • technik automatyk sterowania ruchem kolejowym – cyfrowy symbol zawodu 311407;
  • technik elektroenergetyk transportu szynowego – cyfrowy symbol zawodu 311302;
  • technik elektronik – cyfrowy symbol zawodu 3114-8;
  • technik informatyk – cyfrowy symbol zawodu 351203.

 Reklama targów "Szacun dla Zawodowców" - powiększ obraz

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.