XV Jarmark Wielkanocny w Szreniawie RSS feed

XV Jarmark Wielkanocny w Szreniawie

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie oraz Koleje Wielkopolskie już po raz piętnasty zapraszają na Jarmark Wielkanocny. Impreza odbędzie się 19 i 20 marca 2016. Początek o godz. 11.00, zakończenie o godz. 17.00.

W niedzielę 20. marca, na imprezę możesz wybrać się jednym z dodatkowych pociągów uruchamianych przez Koleje Wielkopolskie.

Bilet na pociągi dodatkowe tam i z powrotem w cenie tylko 5 zł!

Rozkład jazdy pociągów dodatkowych w dniu 20.03.2016 r.:

Rozkład jazdy pociągów dodatkowych do Szreniawy w dniu 20.03.2016 r.

Na zwiedzających, jak co roku, czekać będzie wiele atrakcji, które pozwolą miło i efektywnie spędzić czas na terenie naszej placówki. Impreza nawiązuje do tradycji jarmarków małomiasteczkowych, które odbywały się dawniej przed ważnymi świętami dorocznymi. Podczas Jarmarku Wielkanocnego tradycyjnie będzie można przyjrzeć się pracy twórców ludowych i rzemieślników z różnych regionów kraju i zakupić ich wyroby, a także poznać zwyczaje i obrzędy ludowe związane ze zbliżającymi się świętami oraz wiosną.

Szczegóły na stronie: http://www.muzeum-szreniawa.pl/imuzeum/web/app.php/vortal/xv_jarmark_wielkanocny.html

Plakat reklamujący jarmark Wielkanocny oraz pociągi dodatkowe Kolei WielkopolskichWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.