Wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy RSS feed

Wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Koleje Wielkopolskie po raz kolejny przyłączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku również przygotowaliśmy dwie atrakcje, które mogą zainteresować miłośników podróżowania, jak i zapalonych czytelników, ale nie tylko! Każdy chętny do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu będzie mógł wziąć udział w naszych licytacjach Allegro.

24. Finał WOŚP nosi podtytuł „Mierzymy Wysoko”. W tym roku zbiórka pieniędzy prowadzona będzie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Z myślą o tych szczytnych celach, Koleje Wielkopolskie dają wyjątkową szansę na zamieszczenie spersonalizowanych życzeń na monitorach LCD w pociągach spółki:

  • z okazji Walentynek w lutym oraz
  • z okazji Dnia Matki w maju.

Życzenia walentynkowe będą wyświetlane przez tydzień od 8 do 15 lutego,
a życzenia z okazji Dnia Matki w terminie od 23 do 29 maja we wszystkich pociągach, które kursują po Wielkopolsce pod szyldem Kolei Wielkopolskich. W ten oryginalny sposób swoje życzenia będzie mogło przekazać 10 osób (5 na Walentynki oraz 5 na Dzień Matki).

Zwycięzca licytacji będzie miał jedynie za zadanie przesłać na adres reklama@koleje-wielkopolskie.com.pl swoje życzenia (20-25 słów) oraz wybrane zdjęcia, bądź grafiki. My natomiast zajmiemy się przygotowaniem planszy według otrzymanych wskazówek. Ważne jest, aby materiały zostały przesłane do 1 lutego 2016 r. Dajemy również możliwość przygotowania planszy we własnych zakresie. Wtedy wystarczy, że przesłany zostanie do nas plik w formacie .JPG w rozdzielczości 1440px szerokości i 900px wysokości.

Linki do aukcji:
Walentynki 1, Walentynki 2, Walentynki 3, Walentynki 4, Walentynki 5.

Dzień Matki 1, Dzień Matki 2, Dzień Matki 3, Dzień Matki 4, Dzień Matki 5,

 

Plakat reklamujący licytacje Kolei Wielkopolskich - powiększ obraz

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w obu naszych aukcjach!

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.