Dodatkowe połączenia autobusowe z Kicina i Koziegłów do stacji w Czerwonaku RSS feed

Dodatkowe połączenia autobusowe z Kicina i Koziegłów do stacji w Czerwonaku

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Czerwonak dojeżdżających na co dzień do Poznania naszymi pociągami! Od 19 października Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu wprowadza dodatkowe połączenia z Kicina i Koziegłów do stacji kolejowej w Czerwonaku w ramach linii nr 398.

 

Kursy będą dopasowane do pociągów Kolei Wielkopolskich (w porannym szczycie do odjazdów w kierunku Poznania, a w popołudniowym szczycie – do przyjazdów pociągów z Poznania w kierunku Murowanej Gośliny i Wągrowca).

Takie rozwiązanie stanowi alternatywne połączenie z i do centrum Poznania dla mieszkańców Kicina i Koziegłów, w szczególności na czas przebudowy ulic Gdyńskiej i Bałtyckiej.

 

Schemat trasy linii autobusowej 398 - powiększ obraz

Przypominamy o specjalnej ofercie taryfowej na bilety okresowe Bus-Tramwaj-Kolej, umożliwiającej podróż koleją i transportem publicznym organizowanym przez ZTM Poznań na jednym bilecie. Bilety są do kupienia w kasach na dworcach kolejowych.

Szczegóły na temat oferty Bus-Tramwaj-Kolej dostępne są w zakładce BUS-TRAMWAJ-KOLEJ.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.