Sprzedaż biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w kasach Kolei Wielkopolskich RSS feed

Sprzedaż biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w kasach Kolei Wielkopolskich

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z kolejnym przewoźnikiem regionalnym w ramach wzajemnej sprzedaży biletów. Od 15 września 2015 r. w kasach Kolei Wielkopolskich możliwy jest zakup biletów na przejazdy pociągami uruchamianymi przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną.

 

Przypominamy, że nasze pociągi docierają do stacji Kutno skąd można przesiadać się na pociągi ŁKA udające się do Łodzi Kaliskiej. Od dziś w kasach KW będziesz mógł kupić bilet do każdej stacji obsługiwanej przez ŁKA. Zapraszamy!

 

Rozkład jazdy pociągów oraz taryfa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej dostępne na stronach https://lka.lodzkie.pl/Rozklady-jazdy/

 

Pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na stacji w Kutnie

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.