Zmiana godzin otwarcia kasy biletowej w Wągrowcu i Wrześni RSS feed

Zmiana godzin otwarcia kasy biletowej w Wągrowcu i Wrześni

Informujemy, że w dniu 24 sierpnia br. kasa biletowa na stacji Września czynna będzie do godziny 16:30. W pozostałych godzinach bilety będzie można nabyć u drużyny konduktorskiej.

Ponadto, w dniu 25 sierpnia br., z uwagi na przenoszenie kasy biletowej w Wągrowcu z Dworca PKS do wyremontowanego budynku dworca kolejewgo, kasa będzie nieczynna w godzinach od 10:30 do 14:00. W tych godzinach odprawa podróznych u drużyny konduktorskiej w pociągu.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zakupu biletu za pomocą telefonu komórkowego – aplikacja SkyCash oraz za pośrednictwem strony internetowej biletywielkopolskie.plWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.