Kasa biletowa na nowym dworcu w Wągrowcu RSS feed

Kasa biletowa na nowym dworcu w Wągrowcu

Od dziś 25.08.2015, od godziny 12:00 zachęcamy pasażerów do nabywania biletów na przejazd pociągiem w kasie biletowej w nowym budynku dworca kolejowego w Wągrowcu. Zakupu można dokonać gotówką lub kartą płatniczą.

Rewitalizacja peronów i dworca oraz terenów przyległych to kolejna pozytywna zmiana po modernizacji linii Poznań – Wągrowiec i pojawieniu się na niej naszych pociągów. To właśnie te zmiany przyczyniają się do zwiększenia komfortu podróży. Połączeń kolejowych ze stolicą Wielkopolski przybyło, a co za tym idzie zwiększyła się liczba zadowolonych pasażerów. Teraz podróżujący do i z Wągrowca nie tylko pojadą wygodnymi szynobusami, ale też będą mogli korzystać z udogodnień nowoczesnego dworca.

 

Nowy dworzec kolejowy w Wągrowcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peron przy nowym dworcu kolejowym w Wągrowcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia ze strony www.europatomy.euWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.