Zapraszamy na koncert na Dworcu Letnim! RSS feed

Zapraszamy na koncert na Dworcu Letnim!

Fanów bluesa zapraszamy na jedyny taki koncert w Poznaniu! – 11.07, godz.12.00, Parking Dworca Letniego

Już jutro, z Dworca Letniego w Poznaniu przy ul.Dworcowej – peron 4b, o godz.13.15 odjedzie specjalny pociąg do Zakrzewa na XXIII Blues Express Festival. Kilka dni temu – 3.07 pisaliśmy już o tym wydarzeniu na naszej stronie internetowej – dziś przypominamy.

Festival Blues Express  ma już ponad dwudziestoletnią tradycję, a  poprzednie edycje w latach 1993 – 2014 udowodniły, że zarówno muzyka bluesowa, jak i cały festiwal ma wielu zwolenników. Dowodem tego jest zwiększająca się, z roku na rok, liczba pasażerów bluesowego pociągu oraz dziesiątki osób bawiących się na peronach dworcowych Chodzieży, Piły, Krajenki. W Poznaniu miłośnicy bluesa i parowych  lokomotyw spotkają się  11.07. o godz. 12.00 na Parkingu Dworca Letniego, gdzie zagra  kapela bluesowa Nadmiar, będąca częścią XXIII Festiwalu Blues Express. Następnie muzyczny pociąg Blues Express o 13.15 wyruszy z Dworca Letniego, poprzez miasteczka północnej Wielkopolski, by dotrzeć  do Zakrzewa , nad Jezioro Proboszczowskie , na oficjalne rozpoczęcie festiwalu i koncert finałowy. Zapraszamy na peron 4b na rozpoczęcie letniego, gorącego bluesa.

Koleje Wielkopolskie są partnerem tego wydarzenia, nad którym Patronat Honorowy objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Organizatorem tej niezwykłej, letniej imprezy jest Dom Polski w Zakrzewie.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.