Mobilne aplikacje dla pasażerów RSS feed

Mobilne aplikacje dla pasażerów

Urząd Transportu Kolejowego przygotował w maju kompendium wiedzy dla pasażerów podróżujących po Polsce. W jednym miejscu zostały zebrane informacje o mobilnych aplikacjach, w których znajdziemy aktualne rozkład jazdy pociągów, ich punktualność, informacje o  zakupie biletów bez konieczności odwiedzania kas, o utrudnieniach występujących na poszczególnych liniach,  o aktualnościach komunikacji miejskiej.

Wakacje sprzyjają dalszym wyprawom, dlatego przypominamy to niewątpliwie pomocne dla wszystkich podróżujących miejsce w Internecie – na pewno pomoże w planowaniu, jak i zrealizowaniu wyjazdu:

Aplikacje dla pasażerówWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.