Koncertowa sobota na Dworcu Letnim RSS feed

Koncertowa sobota na Dworcu Letnim

Sobota 11.07.2015 na Dworcu  Letnim  w Poznaniu, to nie tylko sprzedaż biletów. To również koncert  bluesa w wykonaniu kapeli „Nadmiar”, a potem odjazd kultowej lokomotywy parowej w kierunku Zakrzewa na XXIII Festiwal Blues Express.

Pogoda dopisała, klimat wakacyjny był wyczuwalny, na parkingu przed dworcem bawili się mali i duzi – nawet czworonogi okazały się miłośnikami czarnego bluesa. Lub miłośnikami maszyn parowych – parowóz przy peronie 4b był sobotnim mister obiektywu. Dla tych, którzy nie mogli wziąć udział  w imprezie przygotowaliśmy krótką fotorelację, która być może zachęci do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji Festiwalu.

Uczestnicy Festiwalu BluesExpress na Dworcu Letnim

Uczestnicy Festiwalu BluesExpress wraz z kasjerką Kolei Wielkopolskich

Uczestnicy Festiwalu BluesExpress pozują przed Dworcem Letnim

Parowóz prowadzący pociąg BluesExpress oraz uczestniczka festiwalu

Uczestnicy festiwalu wsiadają do pociągu

Konduktor daje sygnał odjazdu pociągu

Zdjęcie lokomotywy parowej

Uczestnicy festiwaluWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.