Pociągi specjalne na widowisko „Husaria pod Gnieznem” RSS feed

Pociągi specjalne na widowisko "Husaria pod Gnieznem"

Gmina i Miasto Murowana Goślina, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Koleje Wielkopolskie zapraszają na największe widowisko plenerowe w Polsce!

W wieczory 26, 27 i 28 czerwca oraz 3, 4 i 5 lipca o godz. 22:00 na terenie Starego Probostwa w Murowanej Goślinie odbędą się pokazy widowiska plenerowego „Husaria pod Gnieznem”.

Plakat widowiska Husiaria pod Gnieznem

(kliknij, aby powiększyć plakat)

„Husaria pod Gnieznem” odwołuje się do bitwy pod Kłeckiem, która odbyła się w 1656 roku ze Szwedami. To właśnie wtedy husaria w towarzystwie Jana III Sobieskiego i Stefana Czarnieckiego przebywała w okolicach Gniezna. To niezwykłe widowisko w nowoczesnej, audiowizualnej oprawie z udziałem kilkuset aktorów, statystów i wolontariuszy.

Podobnie jak w zeszłym roku, Koleje Wielkopolskie uruchamiają dodatkowe pociągi, które umożliwią wszystkim chętnym dotarcie na miejsce w odpowiednim czasie. Cena biletu „tam i powrót” na przejazd pociągiem specjalnym to tylko 5 zł.

Bilety na przejazd pociągiem specjalnym będzie można zakupić w kasach biletowych od niedzieli 22.06.2015 lub bezpośrednio u pracowników obsługi pociągu.

Przypominamy, że przystanek, na którym należy wysiąść w celu dotarcia na miejsce widowiska to Zielone Wzgórza.

Szczegóły na stronie: http://www.dzieje.org.pl/Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.