Medal Polskiej Przedsiębiorczości dla Kolei Wielkopolskich RSS feed

Medal Polskiej Przedsiębiorczości dla Kolei Wielkopolskich

Mamy kolejny powód do dumy! Z przyjemnością informujemy, że Koleje Wielkopolskie zostały ponownie wyróżnione na rynku firm regionalnych. 11 czerwca br. nasza spółka została uhonorowana Medalem Polskiej Przedsiębiorczości.

 

Grafika przedstawiająca medale Firma Roku i Marka Roku

 

Medal Polskiej Przedsiębiorczości przyznawany jest w kategoriach Firma Roku oraz Marka Roku.
Program Firma Roku zwraca uwagę na działalność o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim.
Marka Roku to plebiscyt oparty na ogólnopolskiej ankiecie lub wizytacjach pozwalających wyłonić najpopularniejsze marki na rynku. Tytuł przyznawany jest raz w roku i stanowi podsumowanie całorocznej edycji konkursu.

 

Założeniem programu jest wyłonienie najlepszych firm w Polsce oraz promowanie dynamicznych, aktywnych przedsiębiorstw cieszących się uznaniem klientów. Jest to wyróżnienie potwierdzające jakość usług jak i szczególną pozycję marki wśród klientów.
Przy ocenie uwzględniane są dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz świadczonych usług.

 

Cieszymy się, że ponownie możemy potwierdzić wysoką jakość naszych usług i zapraszamy do podróżowania naszymi pociągami!

Skan Lincencji Medal Polskiej Przedsiębiorczości dla Kolei Wielkopolskich   Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.