Dzień Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

Dzień Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi

Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku nie zapominamy o najmłodszych podróżnikach i zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka!

Podobnie jak rok temu, zapraszamy pociechy wraz z opiekunami na wycieczkę pociągiem Kolei Wielkopolskich do Szreniawy, gdzie w Muzeum Rolnictwa czeka na wszystkich całe mnóstwo atrakcji!

W niedzielę, 31 maja spotykamy się na Dworcu Letnim w Poznaniu, skąd wyruszy specjalny pociąg do Szreniawy. Wyjazd z Poznania o 10:23, powrót ze Szreniawy o 14:10.

A co najważniejsze – udział w imprezie jest całkowicie darmowy!

Wystarczy napisać do nas pod adres: facebook@koleje-wielkopolskie.com.pl, aby odebrać bezpłatne zaproszenie. Upoważniać ono będzie do przejazdu pociągiem oraz wejścia do Muzeum i uczestnictwa w organizowanych zabawach. Zaproszenie jest ważne dla dwojga opiekunów z dwójką dzieci.

W programie imprezy m.in:

  • quiz muzealny,
  • przejażdżka wagonetką,
  • konkursy sprawnościowe dla dzieci/ i lub dorosłych,
  • przejażdżki na kucyku.

Sprawdź, co oferuje Muzeum w Szreniawie: http://www.muzeum-szreniawa.pl.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Plakat reklamujący wydarzenie Dzień Dziecka 2015Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.