Korekta rozkładu jazdy od 26 kwietnia 2015r. RSS feed

Korekta rozkładu jazdy od 26 kwietnia 2015r.

Informujemy, że w związku kolejną fazą zamknięć torowych w PKP PLK S.A. w dniu 26 kwietnia 2015 roku wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy.

Najważniejszymi informacjami dotyczącymi nowego rozkładu są:

 1.      Linia Poznań Gł. – Konin – Kutno:

a)      pociąg odjeżdżający do Kostrzyna Wlkp. o godzinie 14:06 będzie kursował w relacji Poznań Gł. – Września (odjazd z Poznania o 14:07).

b)      pociąg przyjeżdżający z Kostrzyna Wlkp. o godzinie 15:13 będzie kursował w relacji Września – Poznań Gł. (przyjazd do Poznania 15:18)

2.      Linia Poznań – Wolsztyn

a)      pociąg odjeżdżający do Grodziska Wlkp. o godzinie 14:40 będzie kursował w relacji Poznań Gł. – Wolsztyn (odjazd z Poznania o 14:48)

b)      pociąg przyjeżdżający z Grodziska Wlkp. o godzinie 18:27 będzie kursował w relacji Wolsztyn – Poznań Gł. (przyjazd do Poznania o 19:30)

3.      Linia Poznań – Gołańcz

a)      od 1 maja br. po zakończonych przez PKP PLK S.A. pracach na odcinku Wągrowiec – Gołańcz w miejsce autobusowej komunikacji zastępczej ponownie pojawią się pociągi.

 

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązującego od 26 kwietnia (niedziela) rozkładu jazdy znajdują się na plakatach PKP Polskie Linie Kolejowe umieszczonych na dworcach i peronach kolejowych.

Ponadto, podręczne  rozkłady jazdy można otrzymać u  pracowników obsługi pociągów lub sprawdzić informacje  na stronie internetowej www.koleje-wielkopolskie.com.pl w zakładce Rozkład jazdy.

* Zmiany są wynikiem dalszych prac remontowo-modernizacyjnych Polskich Linii Kolejowych S.A . prowadzonych w  województwie wielkopolskim.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.