Jakość na najwyższym poziomie RSS feed

Jakość na najwyższym poziomie

W trosce o jak najlepsze dostosowanie oferty spółki do potrzeb naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, w marcu br. na wszystkich liniach, na których Koleje Wielkopolskie uruchamiają połączenia przeprowadziliśmy badania ankietowe dotyczące jakości świadczonych usług .

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie ze strony naszych pasażerów, zarówno te pozytywne,  jak i negatywne, które w szczególności motywują nas do dalszego działania oraz zwracają uwagę na najbardziej wrażliwe kwestie.

Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że większość pasażerów, którzy wzięli udział w badaniu pozytywnie oceniła dotychczasowe starania spółki zmierzające do ciągłej poprawy jakości świadczonych usług, za co serdecznie dziękujemy. Co ważne wyniki przeprowadzonych badań pokazują wzrost zadowolenia podróżnych w stosunku do roku 2014.

Szczególnie przychylnie wypowiadali się Państwo odnośnie naszej fachowej i miłej kadry pracowniczej oraz czystości i bezpieczeństwa w pociągach.

Wyniki badań jakości:

Pozytywnie oceniają Państwo również:

– czas przejazdu, który pozytywnie ocenia 90% podróżnych:

Jak ocenia Pan(i) czas podróży pociągami Kolei Wielkopolskich  w porównaniu z podróżą innym środkiem transportu (samochodem, autobusem)?

– jakość przekazywanych informacji pozytywnie oceniona jest przez 82% badanych:

Zawsze jesteśmy otwarci na opinie naszych podróżnych, dlatego też zawsze bierzemy je pod uwagę  chcąc cały czas dążyć do podnoszenia standardu świadczonych usług. Państwa opinie stanowią ważne źródło informacji, na bazie których dokonywane mogą być modyfikacje oferty.

Kierunki działań wskazują nam odpowiedzi udzielone na poniższe pytania:

Który z elementów rozkładu jazdy pociągów jest dla Pana(i) najważniejszy?

 

 

Z jakiej formy zakupu biletu najczęściej Pan(i) korzysta?

Z jakiej formy informacji o usługach Spółki korzysta Pan(i) najczęściej?

Jednocześnie dziękujemy za udział w badaniach. Mamy nadzieję, że stopniowo poszerzana oferta spółki będzie coraz lepiej spełniała oczekiwania pasażerów! Będziemy w dalszym ciągu dążyli do tego, aby oferować usługi na jak najwyższym poziomie!

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii oraz, jak zawsze, do dalszego korzystania z naszych usług!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.