Pociągi Kolei Wielkopolskich wygrywają pod względem punktualności – wg raportu Urzędu Transportu Kolejowego RSS feed

Pociągi Kolei Wielkopolskich wygrywają pod względem punktualności - wg raportu Urzędu Transportu Kolejowego

Urzędnicy badali punktualność wszystkich przewoźników w poszczególnych kwartałach 2014 r. Wynik nie jest dla nas zaskoczeniem! Pociągi Kolei Wielkopolskich jeżdżą  zgodnie z rozkładem w ok. 94% przypadków. To jeden z najlepszych wyników w kraju. Wyłączając przewoźników, którzy poruszają się głównie po własnej infrastrukturze oraz operatorów „na starcie”, takich jak Koleje Małopolskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną osiągamy najwyższą pozycję w Polsce!

Jeśli opublikowane przez Urząd Transportu Kolejowego dane potraktować jak ranking, to nasza spółka plasuje się na podium pod względem punktualności pociągów w Polsce. Biorąc pod uwagę, że codziennie ponad 140 naszych pociągów wyjeżdża na tory Wielkopolski, jest to wynik, którym możemy się pochwalić.

Sprawdź sam, które pociągi należą do najbardziej punktualnych:

Tabela przedstawiająca wyniki punktualności poszczególnych przewoźników

Źródło: http://utk.gov.pl/pl/analizy-i-monitoring/statystyka-kwartalna/przewozy-pasazerskie/4530,Punktualnosc-przewozow-pasazerskich-w-2014-roku.htmlWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.