Pociągi dodatkowe na JARMARK WIELKANOCNY w Szreniawie RSS feed

Pociągi dodatkowe na JARMARK WIELKANOCNY w Szreniawie

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie oraz Koleje Wielkopolskie zapraszają na Jarmark Wielkanocny 2015. Impreza odbędzie się 28 i 29 marca 2015. Początek o godz. 10.00, zakończenie o godz. 17.00.

W niedzielę 29. marca, na imprezę możesz wybrać się jednym z dodatkowych pociągów uruchamianych przez Koleje Wielkopolskich.

Bilet na pociągi dodatkowe tam i z powrotem w cenie tylko 5 zł! **

Rozkład jazdy pociągów dodatkowych do Szreniawy

** Bilety do nabycia w kasach biletowych KW od 22.03.2015 r. oraz w dniu wyjazdu u pracowników drużyny konduktorskiej, bez dodatkowych opłat.

Podczas Jarmarku Wielkanocnego w Szreniawie tradycyjnie będzie można przyjrzeć się pracy twórców ludowych z różnych regionów Polski (Kurpie Zielone, Śląsk Opolski, Łowickie, Sieradzkie, Podlasie, Podhale) i zakupić ich wyroby. Stanowiska te będzie można znaleźć w stodołach i pozostałych zabudowaniach podwórza folwarcznego. W jednej ze stodół znajdą się muzealne stanowiska interaktywne, na których będzie można ozdobić różnymi technikami jaja wielkanocne, wykonać palemki, ozdobić mazurki, a także wykonać stroiki z papierowych kwiatów. Dla najmłodszych przewidujemy też na terenie Muzeum konkurs z nagrodami Gniazda z zagadkami o tematyce wielkanocnej. Ponadto swoje występy zaprezentują Zespół Folklorystyczny Wielkopolanie oraz duet wokalno-instrumentalny Blue Voice. Po raz kolejny już zaprezentuje się Oddział Wielkopolski Polskiej Izby Produktów Regionalnych i Lokalnych ze swymi wysokiej jakości zdrowymi i ekologicznymi produktami. Miłośnicy kulinariów w drugim dniu imprezy będą mogli skosztować smażonej białej kiełbasy z cebulą i chrzanem, która będzie serwowana na placu przed sceną. Oprócz tego na terenie Muzeum znajdować się będą inne liczne stanowiska gastronomiczne oferujące tradycyjne i współczesne potrawy.

 

 

Plakat reklamujący Jarmark Wielkanocny 2015

 

Szczegóły na stronie: http://www.muzeum-szreniawa.pl/Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.